Cała treść

GISforum 2014 – systemy GIS z perspektywy użytkowników i twórców rozwiązań

Konferencja GISforum jest platformą wymiany doświadczeń pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań informacji przestrzennej. Wydarzenie gromadzi w jednym miejscu przedstawicieli wielu sektorów gospodarki oraz organizacji i urzędów. Uczestnicy podejmują dyskusję na temat najważniejszych aspektów prawnych, organizacyjnych oraz technologicznych w dziedzinie systemów GIS. Formuła konferencji ewoluuje zgodnie z oczekiwaniami i opiniami użytkowników rozwiązań informacji przestrzennej.
Organizatorzy zapraszają w dniach 8-9 października 2014 do Wrocławia na konferencję GISforum pod hasłem „Systemy GIS z perspektywy użytkowników i twórców rozwiązań”. Wydarzenie stawia sobie za cel połączenie praktyki wykorzystania systemów informacji i danych przestrzennych w różnych organizacjach oraz branżach z najnowszą wiedzą i technologią w zakresie GIS. Konferencja jest adresowana do przedstawicieli zarządców infrastruktury transportu, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw sieciowych, administracji publicznej oraz biur projektowych i geodezyjnych.
W programie konferencji m.in. zarządzanie majątkiem, systemy ewidencji nieruchomości oraz infrastruktury, publikacja infrastruktury danych przestrzennych, narzędzia do budowy systemów GIS, opracowanie i przetwarzanie danych przestrzennych, prowadzenie map w górnictwie, integracja systemów GIS z innymi systemami IT, rozwiązania sprzętowe dla GIS, technologie mobilne oraz modelowanie informacji o obiektach budowlanych (BIM).
Ważnym elementem konferencji będzie także debata pomiędzy twórcami standardów prawnych i technicznych, użytkownikami oraz dostawcami rozwiązań GIS pod hasłem „Dane – kosztowny składnik systemów GIS. Czy zawsze muszą być płatne?”.
Twórcami prelekcji są eksperci zajmujący się na co dzień systemami informacji przestrzennej – przedstawiciele urzędów, przedsiębiorstw, organizacji oraz dostawców rozwiązań IT. W programie wystąpienia ekspertów, m.in. Albert Godfrind i Hans Viehmann z Oracle, a także Hagen Lotz z Bentley Systems.
Wysoką jakość merytoryki gwarantuje również firma SHH, organizator inicjatywy GISforum, która posiada blisko dwudziestoletnie, eksperckie doświadczenie w zakresie wdrożeń dedykowanych rozwiązań GIS.
Konferencji towarzyszyć będą także stoiska ekspozycyjne firm technologicznych. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami, przetestowania oferowanych aplikacji, a także wymiany doświadczeń w tym zakresie.
Konferencja będzie wszechstronnym źródłem informacji o tematyce GIS, umożliwiającym skuteczne poszerzanie wiedzy praktycznej w zakresie systemów zarządzania informacją przestrzenną.
Więcej na www.shh.pl/gisforum-2014.dhtml
Dołącz do ważnej dyskusji o systemach GIS!

Informacje organizacyjne

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest – w terminie do 26.09.2014 – wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.shh.pl/gisforum-2014-formularz-zgloszeniowy.dhtml, następnie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia przez organizatora (drogą mailową) i po akceptacji zgłoszenia wpłata przez uczestnika sumy kosztów udziału i zamówionych usług hotelowych (z VAT).
Szczegóły na www.shh.pl/gisforum-2014-informacje-organizacyjne.dhtml
Ilość miejsc dla uczestników konferencji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej o GISforum

GISforum to inicjatywa stawiająca sobie za cel połączenie praktyk w różnych branżach z najnowszą wiedzą w zakresie GIS. Przedsięwzięcie ma charakter komunikacyjny i jest realizowane poprzez wiele narzędzi: dedykowane konferencje dla różnych branż, pierwszy serwis tematyczny GIS w portalu wnp.pl oraz cykliczny newsletter wysyłany do wielu klientów z różnych obszarów. To wyjątkowa możliwość dołączenia do nowej inicjatywy wymiany doświadczeń w zakresie systemów informacji przestrzennej.
Więcej na www.gisforum.pl

 Więcej o SHH sp. z o.o. 

Od 1996 roku SHH realizuje w Polsce i za granicą projekty informatyczne związane z informacją przestrzenną. Spółka wdraża kompleksowe, skuteczne i perspektywiczne rozwiązania klasy GIS oparte o światowe standardy technologiczne. Firma posiada potencjał merytoryczny, technologiczny i wdrożeniowy do realizacji złożonych projektów w zakresie GIS.
Główne obszary działalności SHH: budowa systemów informacji przestrzennej i technicznej, tworzenie baz i hurtowni danych przestrzennych, zasilanie systemów informatycznych w dane, rozwój dedykowanego oprogramowania, wdrażanie systemów wspomagających podejmowanie decyzji, dostarczanie rozwiązań sprzętowych w ramach realizowanych projektów, wszechstronne doradztwo i szkolenia specjalistyczne. Więcej na www.shh.pl.

(Źródło: SHH sp. z o.o.)