Cała treść

Komunikacja miejska w 35 miastach oraz natężenie ruchu drogowego

Serwis mapowy Targeo.pl udostępnił informacje o komunikacji miejskiej w 35 miastach w Polsce. Co ważne, dla aktualnych rozkładów jazdy na dzień bieżący i następne dni, a także wyświetlane są dodatkowe informacje.
Użytkownik może skorzystać z wyszukiwarki linii i przystanków, a następnie wydrukować interesujący go plan podróży.

Usługa działa w oparciu o najnowsze, niezwykle dokładne mapy wykorzystywane w AutoMapie – czołowym polskim programie do nawigacji GPS. Dzięki połączeniu mapy z widoczną numeracją budynków, precyzyjnej wyszukiwarki i dokładnych danych o trasach i rozkładach komunikacji miejskiej, użytkownicy serwisu mogą bardzo precyzyjnie zaplanować podróż po mieście.
Dodatkowo serwis posiada nowy moduł Targeo Traffic. Usługa znajduje się jeszcze w fazie testów, lecz każdy użytkownik serwisu może zapoznać się z jej działaniem. Przedstawia ona natężenie ruchu na głównych drogach w całej Polsce z uwzględnieniem godziny oraz dnia tygodnia. Kolorowe linie określają szacowaną średnią prędkość na poszczególnych odcinkach dróg zgodnie ze skalą kolorystyczną. Aby przejść do serwisu mapowego kliknij tutaj.