Cała treść

Członkowie ITS POLSKA na Targach INFRASTRUKTURA 2010

Po raz kolejny członkowie ITS POLSKA wsparli inicjatywę zorganizowania wspólnego stoiska stowarzyszenia podczas VIII edycji Międzynarodowych Targów Infrastruktury Miejskiej i Drogowej INFRASTRUKTURA 2010, które odbędą się w dniach 13 – 15 października br. w Warszawie.

Stoisko członków ITS POLSKA o powierzchni 36m2 o numerze A10 zlokalizowane jest koło Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Liczymy, że tak prestiżowa lokalizacja przyczyni się do maksymalnego wyeksponowanie zgłoszonych firm oraz nawiązania licznych, wartościowych kontaktów.  Swój udział w targach zgłosili: APM, Grupa OpenSky, Neurosoft, Telsat, Trax Elektronik oraz portal „Przegląd-ITS.pl”.

Targi INFRASTRUKTURA są jedną z najważniejszych i najwszechstronniejszych imprez w Polsce poświęconych tematyce infrastruktury miejskiej i drogowej. Udział w targach pozwala na nawiązanie kontaktów handlowych oraz prowadzenia rozmów na najważniejsze dla polskiej infrastruktury tematy. Organizatorzy targów zapraszają do udziału w licznych konferencjach, prezentacjach i innych spotkaniach branżowych. Więcej informacji o targach, rejestracji odwiedzającego oraz programie na www.infrastruktura.info

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska A10!