Cała treść

Zaproszenie na seminarium ITS POLSKA Centra Zarządzania Ruchem”

Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA ma przyjemność zaprosić na seminarium nt. „Centra Zarządzania – Technologie, Organizacje, Finansowanie”, które odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2011 r. w Poznaniu.

Zakres merytoryczny seminarium:
Jesteśmy w trakcie przygotowywania zakresu merytorycznego, który zawierałby prezentacje firm i ekspertów biorących udział w wyposażaniu i organizacji centr zarządzania ruchem w miastach w kraju i zagranicą.

W ciągu jednego dnia seminaryjnego planujemy poruszyć problematykę pozyskania środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego EFRR, koncepcji planowania i projektowania, wymiarowania, projektowania wnętrz, stosowanych ścian graficznych, stacji roboczych, serwerowni, przykładów funkcjonowania CZR w innym miastach oraz uwarunkowań prawnych i konieczności współpracy z Policją i GDDKiA.

Zrealizowane seminaria nt. „Drzwi Otwartych Centrum Zarządzania Ruchu m.st. Warszawy jak i „Centra Zarządzania Ruchem – praktyka i rzeczywistość” cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Zapraszamy na www.itspolska.pl do zapoznania się z podsumowaniami z seminariów jakie organizowało ITS POLSKA.

Uczestnicy seminarium:
Zaproszenie uczestnictwa skierowane jest do reprezentantów instytucji rządowych, jednostek samorządowych w tym miejskich, zarządców dróg miejskich oraz przedstawicieli sektora usług, organizacji, uczelni, instytutów badawczych oraz prasy.

Oferta współpracy partnerskiej:
Zapraszamy wszystkie firmy do zapoznania się z ofertą współpracy jako „Partnera Merytorycznego” seminarium. W ramach przygotowanej oferty firma otrzymuje możliwość wygłoszenia 20-minutowej prezentacji, udział dwóch osób w obradach, maksymalne wyeksponowanie logo firmy w drukowanych materiałach seminaryjnych i na stronie internetowej, dołożenie materiału reklamowego do teczki uczestnika oraz możliwość ekspozycji przy stoliku promocyjnym. Koszt pakietu: 2.500 PLN netto. Oferta „Partnera Merytorycznego” dostępna na www.itspolska.pl lub wysyłana na życzenie.

Liczymy, że w zainteresowaniu firm będzie zaprezentowanie swojej oferty szerokiemu gronu reprezentantów z instytucji rządowych i samorządowych. W szczególności przedstawienie swoich rozwiązań miastom, które mają w planach inwestowanie w tworzenie lub rozbudowę centrum zarządzania ruchem w swoich mieście.

Koszt udziału w seminarium:
Uczestnictwo dla członków ITS, uczelni i sektora publicznego (cena uwzględnia 50% zniżki za udział)       370 PLN netto + VAT
Uczestnictwo dla osób, firm i instytucji niezrzeszonych w ITS POLSKA                                                         740 PLN netto + VAT
Uczestnictwo partnera merytorycznego                                                                                                       2.500 PLN netto + VAT

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w seminarium, świadczenia cateringowe (przerwy kawowe, lunch). Cena nie zawiera: dojazdu do hotelu i noclegów.

Członkostwo w ITS POLSKA:
Członkowie Stowarzyszenia Inteligentnych Systemów Transportowych ITS POLSKA uczestniczą w seminarium z 50% zniżką. Osoby zainteresowane członkostwem oraz działalnością Stowarzyszenia zapraszamy na www.itspolska.pl, gdzie znajdziecie Państwo m.in. deklaracje członkowskie indywidualne i dla firm. Istnieje możliwość uregulowania składki członkowskiej podczas seminarium.

Warunki uczestnictwa w seminarium:
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie karty-zgłoszenia (dostępna na www.itspolska.pl) oraz odesłanie jej najpóźniej do dnia 15.04.2011 r. mailem na adres: sekretariat@itspolska.pl lub faxem 22 630 99 12.

Warunki rezygnacji z udziału w seminarium: bezkosztowo – na 14 dni przed seminarium, 50% wartości zamówienia – najpóźniej na 10 dni przez seminarium, 100% wartości zamówienia – później niż 7 dni przed seminarium.

Noclegi:
Organizator rekomenduje zamawianie noclegów bezpośrednio w recepcji Hotelu Quality w Poznaniu. Możliwa płatność na miejscu indywidualnie przez każdego uczestnika. Podczas rezerwacji pokoi sugerujemy powołanie się na hasło: „ITS”.
Pokój jednoosobowy to koszt 230 PLN brutto.
Pokój dwuosobowy to koszt 260 PLN brutto.

Ceny zawierają: śniadanie w formie bufetu, wstęp do centrum rekreacji (basen, siłownia), parking.

Kontakt: Quality Hotel Poznań
ul. Lechicka 101, 61-619 Poznań
tel.: +48 61 821 07 00; fax: +48 61 821 07 70
www.quality-hotels.pl; www.clarion-poland.pl

Kontakt:
W przypadku pytań bardzo prosimy o kontakt z koordynatorem seminarium:

Anna Dembińska – Dyrektor Organizacyjny
Tel. kom.: +48 694 460 188
e-mail: adembinska@itspolska.pl
www.itspolska.pl
Stowarzyszenie ITS POLSKA
tel. biuro: +48 22 630 99 09
fax: +48 22 630 99 12
e-mail: sekretariat@itspolska.pl