Cała treść

NeuroCar 2.0 w Bejrucie

Neurosoft w zaledwie dwa dni dokonał instalacji systemu Libanie. NeuroCar 2.0 działa w Bejrucie. Podstawowym celem projektu na obecnym etapie jest poprawa funkcjonalności rozpoznawania arabskich tablic rejestracyjnych. Po zakończeniu fazy adaptacji systemu Neurocar 2.0 system będzie implementowany w krajach regionu.


Neurosoft zainstalował w centrum Bejrutu urządzenia do odczytu numerów rejestracyjnych oraz marki i modelu pojazdów. Równocześnie prowadzona jest stała akwizycja danych pomiarowych oraz nadzór bezpieczeństwa ruchu. Inwestycja, pierwszy tego typu projekt w regionie,  została zrealizowana w kooperacji z libańską firmą partnerską – Site Technology.

Dzięki owocnej współpracy z  Site Technology system został uruchomiony zaledwie w ciągu 2 dni. Ze względu na stale utrzymywaną łączność internetową inżynierowie Neurosoftu zdalnie rekonfigurują i wprowadzają niezbedne zmiany w trybie online.
Podstawowym celem projektu na obecnym etapie jest poprawa funkcjonalności rozpoznawania arabskich tablic rejestracyjnych. Po zakończeniu fazy adaptacji systemu Neurocar 2.0 system będzie implementowany w innych  krajach tego regionu.

(Źródło: Neurosoft)