Cała treść

Intertraffic 2012

Stowarzyszenie ITS POLSKA będzie reprezentowało Polskę wśród organizacji promujących inteligentne systemy transportowe na międzynarodowej wystawie Intertraffic Amsterdam 2012, która odbędzie się w ostatnich dniach marca. Partnerami ITS POLSKA będą firmy: APM, Neurosoft, Qumak-Sekom i UTI Grupa Polska.

W Amsterdamie rozpoczęły się 21. targi dla przemysłu drogowego i transportowego. Targi odbywają się co dwa lata i są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu przedsiębiorców z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu, bezpieczeństwa oraz organizacji parkowania. W ciągu czterech dni (27-30 marca) w czasie spotkań biznesowych i prezentacji mają miejsce premiery produktów i technologii największych światowych firm.Intertraffic Amsterdam 2012 będzie syntezą doświadczeń zebranych przez 40 lat jej organizacji. Udział ponad 800 wystawców z ponad 45 krajów – z niemal wszystkimi 50 największymi światowymi koncernami – to gwarancja bardzo szerokiego przekroju różnorodnych współczesnych trendów i osiągnięć. Dodatkowo odbywać się będą kongresy, seminaria oraz liczne spotkania.
Intertraffic to najciekawsza z istniejących formuła targów dla przemysłu drogowego i transportowego. Od początku, czyli od roku 1972, targi Intertraffic Amsterdam są miejscem najchętniej wybieranym przez fachowców z całego świata. Targi odbywają się co dwa lata i są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu przedsiębiorców z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu, bezpieczeństwa oraz organizacji parkowania. W ciągu czterech dni targów w czasie spotkań biznesowych i prezentacji mają miejsce premiery produktów i technologii największych światowych firm.
Wystawcami są producenci, importerzy oraz przedstawiciele firm z branży przemysłu drogowego i transportowego. Targi Intertraffic Amsterdam odwiedzają decydenci, doradcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz lokalnych, państwowych i międzynarodowych. W 2010 roku wystawę odwiedziło prawie 25 tys. osób ze 114 krajów.

W tegorocznej edycji imprezy weźmie udział ITS POLSKA. Na stoisku Stowarzyszenia będą też reprezentowane cztery krajowe firmy związane z rynkiem ITS: APM, Neurosoft, Qumak-Sekom i UTI Grupa Polska.

Źródło: edroga.pl, Przegląd ITS