Cała treść

10100 lecie firmy Neurosoft

W dniu 30 listopada 2012 we Wrocławiu,  odbyły się obchody 20lecia firmy Neurosoft.  Na uroczystości nie zabrakło zagranicznych partnerów oraz przedstawicieli instytucji naukowych. Obchody dwudziestych urodzin Neurosoftu uświetniła  uroczysta gala. Goście mieli okazję zapoznać się z historią firmy. Głos zabrali prezesi firmy Janusz Wróbel i Cezary Dołęga. Okrągła rocznica była doskonałą okazją do wyróżnienia najwierniejszych i najbardziej zasłużonych partnerów Neurosoftu oraz najbardziej wartościowych pracowników. Pracownicy firmy zostali wyróżnieni  symbolicznymi odznakami  srebrnych i złotych neuronów otrzymując tym samym rzeczywiste udziały w spółce. Partnerzy odebrali z rąk prezesów wyjątkowe statuetki „kryształowych neuronów”.  Wyróżnieni zostali : prof. dr hab. Leszek Pacholski (dyrektor Instytutu Informatyki  Uniwersytetu Wrocławskiego, były rektor Uniwersytetu)  prof. dr hab. inż. Tadeusz Więckowski (rektor Politechniki Wrocławskiej)  prof. dr hab. Jacek Gołaczyński (podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, szef Instytutu Prawa Cywilnego UWr)  prof. dr hab. inż. Leszek Rafalski (Dyrektor Naczelny Instytutu Badawczego Dróg i Mostów w Warszawie).
Po części oficjalnej rozpoczęła się prawdziwa uczta dla ucha i oka. Na scenie pojawił się kabaret Grzegorza Halamy.  Gwiazda wieczoru jak za swoich najlepszych czasów rozśmieszała publiczność swoimi skeczami i satyrycznymi przyśpiewkami.
W dalszej części programu gościom czas umilał zespól TBB, a na scenie niespodziewanie pojawiała się Pani Elżbieta Osakiewicz-Dołęga – współzałożycielka firmy, która ku zdziwieniu zebranych dała pokaz swoich umiejętności wokalnych. Po namowie uczestników imprezy do grających dołączył również Vice Prezes  – Cezary Dołęga- na instrumentach klawiszowych.
Zabawa trwała do godzin porannych. Prezes Janusz Wróbel zapewniał jednak, że następne okazje  do tak hucznego świętowania,  zdarzą się już wkrótce.  Neurosoft może poszczycić się niezwykle dynamiczną stopą wzrostu i udziałem w dużych projektach z zakresu ITS i BRD. Powodów do świętowania z pewnością nie zabraknie.