Cała treść

V Konferencja i Wystawa poświęcona inteligentnym systemom transportowym w Moskwie

W dniach 18 -19 kwietnia 2013 r., w Hotelu President w Moskwie odbędzie się V Konferencja i wystawa poświęcona inteligentnym systemom transportowym – ITS Moskwa 2013. Organizatorem tego wydarzenia jest Centrum Rozwoju Infrastruktury oraz PIBD (Partnership for International Business Development).Wśród uczestników konferencji znajdą się przedstawiciele krajowych i międzynarodowych organizacji i stowarzyszeń transportu, przewoźników, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo ruchu drogowego, a także specjalistów w różnych dziedzinach nauki i techniki. Patronat nad imprezą objął rząd rosyjski oraz Duma Państwowej Federacji Rosyjskiej.
Wśród tematów poruszanych podczas konferencji znajdą się m.in. najważniejsze problemy związane z rozwojem inteligentnych systemów transportowych w Rosji, rola państwa w rozwoju rynku ITS, promocja rosyjskich technologii na rynkach światowych, instrumenty poprawy mobilności w wielkich miastach, międzynarodowe korytarze transportowe etc.
W ramach konferencji odbędzie się także wystawa, na której wiodące firmy będą miały szansę zaprezentowania swoich innowacyjnych technologii oraz rozwiązań ITS. Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

(Źródło: Partnership for International Business Development)