Cała treść

Wspólny rejs członków ITS POLSKA

ITS POLSKA serdecznie zaprasza wszystkich Członków do rozważenia udziału we wspólnym rejsie żaglowcem Zawisza Czarny, który zaplanowany został na 24-27 października br. na trasie Gdynia -Kalmar – Gdynia. Kapitanem rejsu będzie Pan Maciej Sodkiewicz. Podczas rejsu 25 października br. planowane jest spotkanie z przedstawicielami ITS Sweden. W przypadku zmiany trasy rejsu (uzależnione od pogody) drugiego dnia rejsu odbędzie się wspólna kolacja w porcie docelowym.
Koszt udziału to 1100 PLN netto za osobę. W cenę wliczono: miejsce na statku, ubezpieczenie KL i NNW, opłaty portowe, paliwo, wynagrodzenie załogi zawodowej, wyżywienie, pamiątkowy gadżet. Dodatkowo płatna jest wspólna kolacja członków w jednym z portów docelowych rejsu oraz dojazd we własnym zakresie do mariny.
Osoby zainteresowane rejsem proszone są o wypełnienie karty zgłoszenia i odesłanie do dnia 15 lipca 2013 r. na adres e-mail: sekretariat@itspolska.pl.
Organizatorem rejsu jest Szkoła Żeglarstwa SEKSTANT – Maciej Sodkiewicz. Szczegłółowe informacje na temat rejsu dostępne są tutaj.

(Źródło: ITS POLSKA)