Cała treść

Międzynarodowe Tragi INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2014

W dniach 25 – 28 marca 2014 r. w  Amsterdamie odbędą się międzynarodowe targi dla przemysłu drogowego i transportowego Intertraffic. Targi odbywają się co dwa lata i są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu przedsiębiorców z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu, bezpieczeństwa oraz organizacji parkowania. W ciągu czterech dni imprezy targowej ma miejsce wiele spotkań biznesowych, prezentacji, premier produktów oraz technologii największych światowych firm. Ponadto podczas targów odbywają się kongresy, seminaria oraz liczne spotkania.
Intertraffic to najciekawsza z istniejących formuła targów dla przemysłu drogowego i transportowego. Od początku, czyli od roku 1972, targi Intertraffic Amsterdam są miejscem najchętniej wybieranym przez fachowców z całego świata.
Wystawcami są producenci, importerzy oraz przedstawiciele firm z branży przemysłu drogowego i transportowego. Targi Intertraffic Amsterdam odwiedzają decydenci, doradcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz lokalnych, państwowych i międzynarodowych. W 2012 roku wystawę odwiedziło blisko 26 tys. osób ze 123 krajów. Podczas przyszłorocznych targów nie zabraknie także Stowarzyszenia Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA, które wystawi się na wspólnym stoisku wraz ze swoimi członkami. Więcej informacji na temat targów tutaj.