Cała treść

Lunch biznesowy członków ITS POLSKA

ITS POLSKA logo plITS POLSKA serdecznie zaprasza wszystkich członków do wzięcia udziału w lunchu biznesowym, którego gościem będzie Pan Poseł Stanisław Żmijan, Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury . Spotkanie planowane jest na dzień 18 października 2013 r. (piątek) w godz. 13:00 – 15:00 w Hotelu IBB Grand Lublinianka w Lublinie.
Podczas spotkania reprezentanci najwyższego szczebla z firm, instytucji i osoby indywidualne zrzeszeni w ITS POLSKA chcieliby poruszyć temat m.in. powołanego w lipcu Parlamentarnego Zespołu ds. Inteligentnych Systemów Transportowych i Logistycznych oraz Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Będzie również możliwość na zadawanie pytań, wyjaśnianie wątpliwości oraz składanie postulatów do Pana Posła jako Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury.
Koszt udziału dla członków stowarzyszenia: 430,50 PLN brutto od osoby. Z uwagi na kameralny charakter spotkania decyduje kolejność zgłoszeń (ilość miejsc ograniczona do 20). W przypadku zainteresowania bardzo prosimy do dnia 11 października 2013 r. (piątek) o odesłanie karty zgłoszenia dostępnej na www.itspolska.pl na e-mail: sekretariat@itspolska.pl.

Program lunchu:

12:30 – Rejestracja
13:00 – Oficjalne powitanie i wprowadzenie – Marek Litwin, Prezes ITS POLSKA
13:05 – Słowo wstępne – Poseł Stanisław Żmijan, Przewodniczący Sejmowej Komisji Infrastruktury
13:15 – Dyskusja, dania zimne na stole, ciepłe na bufecie
15:00 – Zakończenie lunchu

(Źródło: ITS POLSKA)