Cała treść

SHH jedyną firmą w Polsce ze specjalizacją Oracle Spatial!

Firma SHH jest w Polsce jedynym partnerem Oracle, światowego dostawcy technologii informatycznych, posiadającym specjalizację z zakresu technologii przestrzennych Spatial. W regionie EMEA (Europa, Afryka i Bliski Wschód) wrocławska spółka jest jednym z 5 partnerów Oracle dysponujących tą ważną kompetencją technologiczną w zakresie rozwiązań GIS.
Wykorzystanie kontekstu przestrzennego danych zmienia sposób widzenia zagadnień biznesowych i jakość podejmowanych decyzji. Geokodowanie danych, szukanie drogi do celu, lokalizacja obiektów, pojazdów i osób, wizualizacja na mapie, analizy przestrzenne – to kilka z podstawowych obszarów Spatial wykorzystywanych m.in. przez: przedsiębiorstwa sieciowe, jednostki rządowe i samorządowe, zarządców infrastruktury transportowej, przemysł i górnictwo.
W uznaniu wiedzy i kilkunastoletniego doświadczenia pracowników SHH w zakresie rozszerzenia przestrzennego bazy Oracle Spatial firma Oracle przyznała SHH w 2006 roku status: Centrum Kompetencyjnego Oracle Spatial. Wrocławska spółka jest jedyną firmą w tym obszarze Europy mogącą się poszczycić takim wyróżnieniem. SHH posiada także specjalizacje z zakresu: Baz Danych, Business Intelligence, Oracle Spatial, Exadata.
Więcej na www.shh.pl

 

(Źródło: SHH sp. z o.o. )