Cała treść

Wrocławska firma podpisała umowę z Korean Telecom i Daewoo w czasie konferencji Global Business Plaza 2014

Dnia 29.04.2014r. w Seoulu zostało podpisane porozumienie o współpracy i wymianie informacji pomiędzy firmą Neurosoft a Korean Telecom Corporation i Daewoo International Corporation.
Porozumienie mówi o wzajemnej współpracy w zakresie działań szeroko rozumianego ITSu (Inteligentnych Systemów Transportowych). Neurosoft jako światowy lider w dziedzinie identyfikacji i rozpoznawaniu pojazdów został doceniony przez jedne z największych azjatyckich firm z branży motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej i został zaproszony – jako jedyna firma IT z Polski – do podpisania umowy współpracy. W uroczystym podpisaniu dokumentów uczestniczyli wiceprezes KT Yun-Jay Kim (Korean Telecom Corporation),  wiceprezes Daewoo Seung-Hoon Lee (Daewoo International Corporation) oraz prezes Neurosoft Janusz Wrobel.
„Już w zeszłym roku zapadła decyzja o ekspansji na rynek Azjatycki. Dzisiejsze podpisanie umowy jest tylko potwierdzeniem naszych aspiracji w branży ITS. Chcemy dostarczać autorską technologię na cały świat, a w szczególności tam, gdzie wysoki rozwój gospodarczy determinuje wykorzystanie inteligentnych rozwiązań drogowych.”–  powiedział prezes Neurosoft  Janusz Wrobel
Podpisanie dokumentów zbiegło się z międzynarodową konferencją Global Business Plaza 2014. GBP jest coroczną imprezą biznesową organizowaną przez KOTRA – rządową agencję rozwoju przedsiębiorczości, która zaprasza do Korei najbardziej wartościowe i innowacyjne firmy z całego świata. Od 28 kwietnia do 3 maja br. w czasie trwania konferencji Neurosoft odbył wiele interesujących spotkań i mógł przedstawić najnowsze rozwiązania systemowe z rodziny NeuroCara.

(Źródło: Neurosoft Sp. z o.o.)