Cała treść

IV Kongres Transportu Publicznego

LOGO KTP WARSZAWA 2015W dniach 19 – 20 października 2015 r. Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie odbędzie się IV Kongres Transportu Publicznego. Impreza co roku gości w innej aglomeracji.
Kongres jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty. W krótkim czasie stał się on najpopularniejszym miejscem spotkań biznesu, samorządowców, jak również przedstawicieli władz i urzędów centralnych, zainteresowanych rozwojem nowoczesnego transportu publicznego. Co roku dyskutowane są problemy i szanse stojące przed podmiotami zaangażowanymi w proces tworzenia usług spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających pasażerów.
Tegoroczny Kongres Transportu Publicznego 2015, który zostanie zorganizowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR i Stowarzyszenie Transportu Publicznego we współpracy z władzami Miasta Stołecznego Warszawy w dniach 19-20 października w Warszawie, będzie kolejną edycją największego w Polsce wydarzenia konferencyjnego poświęconego szeroko pojmowanemu transportowi zbiorowemu w miastach i regionach.
Jak co roku, wydarzenie to jest okazją do wymiany informacji i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami organizatorów transportu publicznego w ośrodkach miejskich i regionach oraz przewoźników, a także organizacji zrzeszających te podmioty. W stosunkowo krótkim czasie Kongres Transportu Publicznego stał się najpopularniejszym miejscem spotkań biznesu, samorządowców, jak również przedstawicieli władz i urzędów centralnych, zainteresowanych rozwojem nowoczesnego transportu zbiorowego. Co roku podczas tego wydarzenia dyskutowane są problemy i szanse stojące przed podmiotami zaangażowanymi w proces tworzenia usług spełniających wymogi nawet najbardziej wymagających pasażerów.
Główne zagadnienia, które zostaną podjęte to:

  • PLANOWANIE PRZYSZŁOŚCI, CZYLI POLITYKA I TECHNOLOGIE W  POLSKIEJ MOBILNOŚCI;
  • ROSNĄCA MOBILNOŚĆ POLAKÓW – JAKĄ ODPOWIEDŻ NA TE WYZWANIA MAJĄ POLSKIE MIASTA?;
  • TECHNOLOGIE SLUŻĄCE MOBILNOŚCI;
  • MIESZKANIEC W CENTRUM UWAGI, CZYLI JAK ZAPLANOWAĆ, SFINANSOWAĆ I ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ZBIOROWY?;
  • PLANOWANIE I REALIZACJA CELÓW ROZWOJU MIAST.

Udział w IV Kongresie Transportu Publicznego jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się tutaj.

(Źródło: Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o.)