Cała treść

Misja na X Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny, 9-11 listopada 2015 r., Chengdu (Chiny)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w X Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny (EU-China Business & Technology Cooperation Fair X), które odbędzie się w Chengdu, w stolicy prowincji Syczuan w dniach 9-11 listopada 2015 r. Forum to zostało przygotowane m.in. z myślą o ICT.
Do 2015 r. Forum Biznesu i Współpracy Technologicznej UE-Chiny zorganizowane zostało dziewięciokrotnie, przyciągając w tym czasie aż 4400 firm chińskich oraz 12400 firm z całej Europy. Targi w Chengdu stanowią platformę współpracy i wymiany informacji w dziedzinie inwestycji, handlu oraz technologii pomiędzy krajami Unii Europejskiej oraz Chinami. Uczestnikami Forum będą eksperci, naukowcy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele administracji rządowej z UE i Chin, którzy będą dzielić się najnowszymi informacjami, osiągnięciami technologicznymi jak również doświadczeniami z danych sektorów a także poszukiwać możliwości nawiązania współpracy z partnerami z zagranicy.
Spotkania B2B to jedna z najważniejszych części każdej edycji Targów w Chengdu. Spotkania dostosowane są do indywidualnych potrzeb biorących w nich udział przedsiębiorców, instytutów badawczych oraz administracji publicznej.
Podczas Forum zostaną także zorganizowane wizyty studyjne w miejscowych firmach oraz parkach technologicznych – w ostatnim dniu (12 listopada) przewidywana jest wizyta w mieście Mianyang. Szczegółowe informacje na temat forum znajdują się tutaj.

(Źródło: PARP)