Cała treść

Konferencja M2M już we wrześniu

M2M Summit to największe w Polsce spotkanie wszystkich zainteresowanych rozwojem rynku oraz zastosowań komunikacji Machine-2-Machine i Internetu Rzeczy (IoT). Druga edycja tego wydarzenia odbędzie się 30 września br. w Warszawie i zgromadzi przedstawicieli administracji publicznej oraz innych kluczowych sektorów korzystających z rozwiązań M2M i IoT. To szybko zmieniający się rynek, o fascynującej perspektywie wzrostu, pełen obietnic nowych wdrożeń, otwarty na innowacje i nowe modele biznesowe.
W trakcie tegorocznej edycji M2M Summit podejmowane będą różnorodne tematy dotyczące rozwoju tego fascynującego rynku i jego zastosowań, w tym obserwowane łączenie się dotychczasowej komunikacji machine-2-machine z rozwojem Internetu Rzeczy, powstawanie nowych usług opartych o biznes platformowy, pokonywaniu istniejących barier technologicznych i biznesowych oraz otwieraniu nowych możliwości działania i modeli biznesowych.
Ważnym i nowym elementem jest tutaj analiza danych pochodzących ze zdalnych odczytów i komunikacji urządzeń podłączonych do sieci czy sieci inteligentnych. Tutaj ilość danych może być ogromna, w przypadku świata komunikacji M2M można mówić o prawdziwym BigData. Poruszany będzie także temat bezpieczeństwa Internetu Rzeczy, który zdaniem specjalistów stanowi obecnie jedną z najbardziej istotnych barier rozwojowych.
Przegląd nowych usług opartych o biznes platformowy oraz dyskusje panelowe w gronie profesjonalistów pozwolą na bezpośrednią wymianę doświadczeń praktycznych.
Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: http://m2msummit.pl/formularz/