Cała treść

Konferencja Transport Research Arena 2016

Konferencji Transport Research Arena 2016, która będzie się odbywała na Stadionie Narodowym w dniach 18-21 kwietnia 2016, będą towarzyszyły liczne wydarzenia, miedzy innymi wystawa oraz TRA Marketplace, czyli Giełda Pomysłów.
W ramach TRA Marketplace można wziąć udział w Wystawie Plakatów, Forum Wymiany Doświadczeń i przedstawić projekt w stoisku Komisji Europejskiej. Obecnie trwa zgłaszanie abstraktów na wystawę plakatów. Szczegółowe informacje: http://www.ibdim.edu.pl/index.php/pl/component/content/article/105-tra2016/1152-tra-marketplace
Współorganizatorzy konferencji: Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju oraz Instytut Badawczy Dróg i Mostów serdecznie zapraszają  do zaprezentowania osiągnięć we własnym stoisku na wystawie.
Na powierzchni 4000 m2 wewnątrz Stadionu i 2000 m2 na zewnątrz swój dorobek będą mogły przedstawić firmy i instytucje związane z transportem kołowym, wodnym, szynowym i logistyką. Uczestnictwo w wystawie z całą pewnością przyniesie wiele korzyści, gdyż oprócz gości konferencyjnych ekspozycję odwiedzi najbardziej reprezentatywne grono osób z wielu krajów świata, zaangażowanych w tworzenie nowoczesnego transportu.
Wystawa będzie także otwarta dla szerokiej publiczności.
Szczegółowe informacje: http://www.ibdim.edu.pl/index.php/pl/component/content/article/105-tra2016/1158-wystawa-

(Źródło: IBDiM)