Cała treść

APM PRO został nominowany do nagrody Intertraffic Innovation Award 2016

W dniach 5 – 8 kwietnia 2016 r. w Amsterdamie odbędą się międzynarodowe targi dla przemysłu drogowego i transportowego Intertraffic. Targi odbywają się co dwa lata i są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu przedsiębiorców z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu, bezpieczeństwa oraz organizacji parkowania.
W ciągu czterech dni imprezy targowej ma miejsce wiele spotkań biznesowych, prezentacji, premier produktów oraz technologii największych światowych firm. Ponadto podczas targów odbywają się kongresy, seminaria oraz liczne spotkania.
W ramach tego największego na świecie wydarzenia przyznawane są nagrody w konkursie Intertraffic Innovation Award dla najbardziej innowacyjnych rozwiązań w pięciu kategoriach:

  • infrastruktura transportowa,
  • zarządzanie ruchem,
  • bezpieczeństwo ruchu,
  • systemu parkingowe,
  • inteligentna mobilność.

W tegorocznej edycji konkursu członek ITS POLSKA – firma APM PRO została nominowana do nagrody w kategorii zarządzanie ruchem za system OnDynamic.
Warto podkreślić, że APM PRO jest jedyną firmą z Polski, której rozwiązanie nominowano do nagrody w tegorocznej edycji konkursu Intertraffic Innovation Award.

(Źródło: APM PRO)