Cała treść

Międzynarodowe Tragi INTERTRAFFIC AMSTERDAM 2016

W dniach 5 – 8 kwietnia 2016 r. w Amsterdamie odbędą się międzynarodowe targi dla przemysłu drogowego i transportowego Intertraffic. Targi odbywają się co dwa lata i są obowiązkowym punktem w kalendarzu wielu przedsiębiorców z branży infrastruktury drogowej, organizacji ruchu, bezpieczeństwa oraz organizacji parkowania. W ciągu czterech dni imprezy targowej ma miejsce wiele spotkań biznesowych, prezentacji, premier produktów oraz technologii największych światowych firm. Ponadto podczas targów odbywają się kongresy, seminaria oraz liczne spotkania.
Intertraffic to najciekawsza z istniejących formuła targów dla przemysłu drogowego i transportowego. Od początku, czyli od roku 1972, targi Intertraffic Amsterdam są miejscem najchętniej wybieranym przez fachowców z całego świata.
Wystawcami są producenci, importerzy oraz przedstawiciele firm z branży przemysłu drogowego i transportowego. Targi Intertraffic Amsterdam odwiedzają decydenci, doradcy, przedsiębiorcy, przedstawiciele władz lokalnych, państwowych i międzynarodowych. W 2014 roku wystawę odwiedziło blisko 27 tys. osób ze 128 krajów.