Cała treść

Seminarium „System obszarowego zarządzania ruchem w Łodzi”

ITS POLSKA logo plW dniach 21-22 kwietnia 2016 r. w Łodzi odbędzie się seminarium pn. „System obszarowego zarządzania ruchem w Łodzi”. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA wraz z Zarządem Dróg i Transportu w Łodzi. Partnerem imprezy została firma Sprint a Partnerami Merytorycznymi firmy Designers i R&G. Udział dla przedstawicieli samorządów jest bezpłatny.
Planowana tematyka seminarium obejmuje m. in. zagadnienia dotyczące: architektury oraz funkcjonowanie systemu sterowania ruchem w Łodzi, jego główne podsystemy oraz efekty, jakie zostały osiągnięte. Dodatkowo zaprezentowane i omówione zostanie innowacyjne na rynku polskim powiązanie systemów sterowania ruchem w mieście oraz w tunelu. Prelegentami będą przedstawiciele miasta, zarządu dróg oraz głównego wykonawcy i podwykonawców. Drugiego dnia będzie możliwość zwiedzania Centrum Sterowania Ruchem przy ul. Tuwima w Łodzi z podziałem na grupy.
Zaproszenie uczestnictwa skierowane jest do reprezentantów instytucji rządowych, jednostek samorządowych w tym miejskich, zarządców dróg miejskich oraz przedstawicieli sektora usług, organizacji, uczelni, instytutów badawczych oraz prasy. Szczegóły dotyczące seminarium znajdują się tutaj.

(Źródło: ITS POLSKA)