Cała treść

Drugie wydanie Katalogu Branży ITS

Katalog Branży ITS 2016Dostępne  jest już drugie wydanie Katalogu Branży ITS, w którym można znaleźć zestawianie 14 firm i instytucji działających w branży.
Tegoroczne wydanie Katalogu zostało wzbogacone o nowe elementy, można w nim znaleźć m. in. wywiady i branżowe artykuły poświęcone wdrożeniom ITS. W nowym Katalogu można znaleźć także wypowiedzi laureatów konkursu LIDER ITS, podsumowanie rocznej działalności Stowarzyszenia ITS POLSKA oraz zapoznać się z Kodeksem Dobrych Praktyk, który został opracowany przez Komitet ds. Architektury i Standaryzacji ITS (KASI).
Katalog to wspaniała okazja, przede wszystkim dla firm i instytucji działających w branży ITS, do promowania swojej działalności, a także najskuteczniejszy sposób dotarcia do nowych klientów i kontrahentów.
Katalog Branży ITS 2016 rozpowszechniany jest bezpłatnie do instytucji rządowych i samorządowych oraz podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie ITS POLSKA.
Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem drukowanej wersji Katalogu Branży ITS 2016 lub nawiązaniem współpracy przy jego kolejnym wydaniu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Stowarzyszenie ITS POLSKA
T: 22 630 99 09
E: sekretariat@itspolska.pl 

Katalog Branży ITS 2016 w wersji elektronicznej można pobrać tutaj.