Cała treść

XXIII Światowy Kongres ITS w Melbourne

W dniach 10-14 października 2016r. w Melbourne odbędzie się XXIII Światowy Kongres ITS. Hasło przewodnie tegorocznego kongresu to “ITS—Enhancing Liveable Cities and Communities”. Organizatorem wydarzenia jest ITS Australia, a jego partnerami są ERTICO – ITS Europe, ITS Asia-Pacific oraz ITS America.
Światowy Kongres ITS jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży, które oferuje możliwość uzyskania najnowszych informacji dotyczących rozwoju i przyszłości ITS, a także zapoznania się z szerokim spektrum nowoczesnych technologii.
Tematy poruszane podczas tegorocznego już XXIII Światowego Kongresu ITS będą dotyczyć takich kwestii jak smart cities i nowa mobilność miejska, autonomiczne pojazdy, aplikacje mobilne, rozwój wiedzy, wdrażanie technologii ITS, polityka, standardy i harmonizacja, pojazdy i bezpieczna sieć, przyszłość transportu towarowego, włączając transport morski i lotniczy etc.
Odbywająca się w ramach kongresu wystawa zaprezentuje technologie i usługi, które zmieniają oblicze dzisiejszego transportu.
Szczegółowe informacje dotyczące kongresu znajdują się tutaj. Kolejny XXIV Światowy Kongres ITS odbędzie się w dniach 29 października – 2 listopada 2017 r. w Montrealu.

(Źródło: www.its-australia.com)

(Źródło: www.youtube.come)

(Źródło: www.youtube.come)