Cała treść

Konferencja „INFRASTRUKTURA POLSKA & BUDOWNICTWO”

8 lutego w Warszawie odbędzie się konferencja pn. „INFRASTRUKTURA POLSKA & BUDOWNICTWO”. Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad, Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa oraz International Project Finance Association.
VIII edycja konferencji organizowanej przez Executive Club to najbardziej prestiżowe spotkanie liderów infrastruktury o wyjątkowej renomie na rynku, która  co roku zrzesza grono reprezentantów największych firm, najwybitniejszych przedstawicieli sektora z Polski i zagranicy. W wydarzeniu udział wezmą między innymi Jerzy Szmit – Wiceminister Infrastruktury i Budownictwa, Jan Styliński – Prezes Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa, Geoff Haley – założyciel i Dyrektor Generalny International Project Finance Association, Włodzimierz Szymczak – b. prezes Europejskiej Rady Inżynierów Budownictwa oraz Michał Olszewski – Z-ca Prezydenta m.st. Warszawy. Partnerami tegorocznej edycji są spółki takie jak Metro Warszawskie, Budimex czy Strabag.
W tym roku konferencja skupi się na zagadnieniach dotyczących utrzymania ukończonych inwestycji, zamówieniach publicznych, oraz rozbudowie infrastruktury w stolicy. Dyskutanci wśród których znajdą się przedstawiciele inwestorów, wykonawców i administracji rządowej skupią się na zagadnieniach dotyczących utrzymania ukończonych inwestycji, zamówieniach publicznych, rozbudowie infrastruktury w stolicy oraz przyszłości polskiego budownictwa.
Tradycyjnie w trakcie konferencji podsumowany będzie miniony rok
w infrastrukturze oraz ocenione będą efekty współpracy sektora publicznego i prywatnego.
Zwieńczeniem konferencji będzie uroczysta gala wręczenia ,,Diamentów Infrastruktury
i Budownictwa”
pod patronatem Stowarzyszenia Polski Kongres Drogowy i Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa. Już po raz drugi przyznane zostaną nagrody za szczególne osiągnięcia w branży dla spółek i liderów na rynku polskim. Grono autorytetów sektora skupione w Kapitule Konkursowej wyłoni laureatów w 8 kategoriach.

REJESTRACJA NA WYDARZENIE I ZGŁOSZENIA KONKURSOWE JUŻ OTWARTE! Więcej szczegółów na stronie internetowej organizatora www.executive-club.com.pl

 
(Źródło: Executive Club Sp. z o.o.)