Cała treść

Trzecie wydanie Katalogu Branży ITS jest już dostępne !

Ukazało się kolejne, już trzecie wydanie publikowanego przez Stowarzyszenie ITS POLSKA Katalogu Branży ITS, w którym można znaleźć zestawianie 12 firm i instytucji działających w branży Inteligentnych Systemów Transportowych. Katalog w wersji on-line można również pobrać z naszej strony.
Katalog to wspaniała okazja, przede wszystkim dla firm i instytucji działających w branży ITS, do promowania swojej działalności, a także najskuteczniejszy sposób dotarcia do nowych klientów i kontrahentów.
W tegorocznym wydaniu Katalogu obok zestawienia firm i instytucji z rynku ITS, można znaleźć także wywiady i branżowe artykuły poświęcone wdrożeniom ITS, podsumowanie dziesięcioletniej działalności Stowarzyszenia ITS POLSKA oraz trzecią część Kodeksu Dobrych Praktyk, który został opracowany przez Komitet ds. Architektury i Standaryzacji ITS (KASI).
Katalog Branży ITS 2017 rozpowszechniany jest bezpłatnie do instytucji rządowych i samorządowych oraz podczas imprez organizowanych przez Stowarzyszenie ITS POLSKA, trafi do wszystkich miejsc związanych z rozwijaniem zaawansowanych technologii w transporcie.
Wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem drukowanej wersji Katalogu Branży ITS 2017 lub nawiązaniem współpracy przy jego kolejnym wydaniu, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Stowarzyszenie ITS POLSKA
T: 22 630 99 09
E: sekretariat@itspolska.pl

Katalog Branży ITS 2017 w wersji on-line można pobrać tutaj.