Cała treść

Wspólne stoisko członków ITS POLSKA podczas Światowego Kongresu ITS w Montrealu

Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA przygotowało ofertę wspólnego wystawienia się członków podczas XXIV Światowego Kongresu ITS, który odbędzie się w dniach 29 października – 11 listopada 2017 r. w Montrealu (Kanada).
Światowy Kongres ITS jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży, które oferuje możliwość uzyskania najnowszych informacji dotyczących rozwoju i przyszłości ITS, a także zapoznania się z szerokim spektrum nowoczesnych technologii. Uczestnicy kongresu mają możliwość uczestniczenia w licznych warsztatach, seminariach, a także demonstracjach technicznych prezentujących najnowsze osiągnięcia w zakresie rozwiązań zarządzania ruchem oraz bezpieczeństwa ruchu.
Głównym punktem tegorocznego Salonu Wystawowego będzie pawilon Smart Cities, na którym zaprezentowane będą technologie i usługi z całego świata, które zmieniają oblicze dzisiejszych miast. Wierzymy, że udział we wspólnym stoisku będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem zwiedzających i zapewni niepowtarzalną okazję do promocji naszych krajowych rozwiązań i rodzimych firm wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Warto nadmienić, że wspólne stoisko poza wzmocnioną siłą oddziaływania ma także wymiar ekonomiczny – obniża koszty logistyki.
Firmy zainteresowane wystawieniem się proszone są o kontakt z biurem ITS POLSKA, e-mail: ababel@itspolska.pl.

(Źródło: ITS POLSKA)