Cała treść

Mobilność na rzecz rozwoju gospodarczego (Mobility for Growth) programu H2020 na 2018 rok – dzień informacyjny

Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE i Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej serdecznie zapraszają na dzień informacyjny poświęcony konkursowi mobilność na rzecz rozwoju gospodarczego (Mobility for Growth) wyzwania „Inteligentny, ekologiczny i zintegrowany transport” programu H2020 ogłoszonego na 2018 rok  obejmującego między innymi zagadnienia: niskoemisyjnego i zrównoważonego transportu, bezpieczeństwa w transporcie oraz czynnik ludzki i zagadnienia społeczno-ekonomiczne w transporcie.
Dzień informacyjny zaplanowano na 29 listopada 2017 roku na Wydziale Transportu PW, Warszawa ul. Koszykowa 75 w sali Rady Wydziału.
W agendzie przewidziano również możliwość  krótkich (3 min.) prezentacji pomysłów projektowych na w/w zagadnienia, które można zgłaszać do 24 listopada do godz. 15.00 na adres zbigniew.turek@kpk.gov.pl
Przedstawiona będzie także prezentacja o sprawach finansowych i wynagrodzeniach w H2020 oraz dotycząca stypendiów Marii Skłodowskich Curie i infrastruktur badawczych.
Spotkanie jest bezpłatne. Rejestracja jest obowiązkowa przez stronę www.kpk.gov.pl, w dziale „Nasze szkolenia”, lub bezpośrednio pod adresem http://www.kpk.gov.pl

 
(Źródło: Politechnika Warszawska)