Cała treść

Śniadanie biznesowe członków ITS POLSKA

Dnia 13 grudnia 2017 r. w godz. 09:30-11:30 w Hotelu Polonia Palace w Warszawie odbędzie się śniadanie członków ITS POLSKA, którego gościem będzie Pan Karol Okoński, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.
Podczas spotkania reprezentanci najwyższego szczebla z firm, instytucji, a także osoby indywidualne zrzeszone w ITS POLSKA  będą miały możliwość rozmowy, zadawania pytań, wyjaśniania wątpliwości oraz składania ew. postulatów  w zakresie realizacji polityki otwartości danych publicznych, w tym  danych z systemów ITS, ochrony prywatności i danych osobowych w systemach ICT i ITS w związku  RODO, stosowania wzorcowych klauzul umownych na systemy IT w zamówieniach publicznych na wdrażanie, utrzymania i rozwoju systemów ITS, mDokumentu w systemach płatności za przejazd i parkowanie, a także dotyczących kierunku wsparcia Rządu w rozwoju cyfryzacji, w tym cyfryzacji transportu i mobilności.
Koszt udziału dla członków stowarzyszenia: 270 PLN netto od osoby. Z uwagi na kameralny charakter spotkania decyduje kolejność zgłoszeń (ilość miejsc ograniczona do 10). W przypadku zainteresowania bardzo prosimy do dnia 8 grudnia br. o odesłanie karty zgłoszenia na e-mail: sekretariat@itspolska.pl.
Szczegółowe informacje na temat spotkania (program, karta zgłoszenia etc.) znajdują się tutaj.

(Źródło: ITS POLSKA)