Cała treść

IT-Trans Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Rozwiązań Informatycznych w Transporcie Publicznym

Polskie Przedstawicielstwo Targów w Karlsruhe serdecznie zaprasza do odwiedzenia kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Rozwiązań informatycznych w Transporcie Publicznym – IT-Trans, które odbędą się w dniach 6 – 8 marca br. w Karlsruhe (południowo-zachodnie Niemcy).
Targi IT-Trans to najważniejsza i największa impreza wystawiennicza w Europie poświęcona rozwiązaniom IT w transporcie publicznym. Targi są znakomitą platformą do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami, usługami i produktami oferowanymi przez największe i najbardziej innowacyjne firmy tej branży oraz mogą być pomocą przy planowaniu przyszłych inwestycji.
Na targach zaprezentowana zostanie oferta ponad 200 wystawców z całego świata (w tym 5 firm z Polski) skierowana przede wszystkim dla kadry zarządczej przedsiębiorstw transportu publicznego i prywatnego oraz władz i samorządów miast i regionów.
Imprezę podzielone na dwie części: Konferencję poświęconą ogólnym zagadnieniom i decyzjom strategicznym oraz targi wraz z forum specjalistów.
Targi organizowane przez Międzynarodowy Związek Transportu Publicznego (UITP) z siedzibą w    Brukseli we współpracy z Targami Karlsruhe oraz przy wsparciu związków: ASSTRA, VDV, UTP.

Aktualna lista wystawców dostępna jest na stronie: https://exhibitors.it-trans.org/

Zakres tematyczny:

  • Informacja w podróży: systemy informacji pasażerów, systemy nawigacji, urządzenia podręczne;
  • Zintegrowane zarządzanie opłatami internetowe systemy opłat, maszyny vendingowe i dystrybucja;
  • Karty inteligentne: bilety elektroniczne, bezdotykowe i dotykowe rozwiązania;
  • Karty i usługi: rozliczenia finansowe, centralne systemy obsługi i operacji;
  • Oprogramowanie: bazy danych, oprogramowanie do symulacji, planowania, harmonogramów;
  • Zarządzanie ruchem ulicznym: systemy zarządzania sygnalizacją, zdalna kontrola ruchu;
  • Zarządzanie flotą i pojazdami: śledzenie trasy pojazdów, systemy zarządzania i kontroli pojazdów;
  • Systemy bezpieczeństwa: systemy monitoringu, alarmowe, dostępu, przeciwpożarowe;
  • Systemy informacji i rozrywki (Infotainment): aplikacje mobilne, multimedia, technologie reklam.
Specjalnie dla członków ITS POLSKA organizatorzy oferują bezpłatne bilety wstępu na targi. Bilety można uzyskać wpisując kod (kod można uzyskać w sekretariacie ITS POLSKA) na stronie https://www.it-trans.org/ticketshop (najpierw klikając Buy tickets i potem należy wybrać opcję Promotion code). Po dokonaniu rejestracji bilet będzie można wydrukować lub przesłać w formie elektronicznej np. na telefon komórkowy.

Więcej informacji o targach IT-Trans oraz ofercie zakwaterowania otrzymają Państwo w Polskim Przedstawicielstwie Targów, tel. 22 620 71 98, 620 72 98, e-mail: karas@eurotargi.com.