Reklama

Szanowni Państwo,
Wydawca Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA zaprasza do zapoznania się z ofertą promocji Państwa firmy na specjalistycznym portalu poświęconym rynkowi ITS w Polsce www.Przeglad-ITS.pl.
Po latach wydawania cenionego wśród fachowców drukowanego magazynu „Przegląd ITS” postanowiono rozszerzyć zakres działalności wydawniczej o przyjazną w odbiorze, codziennie aktualizowaną i łatwiej dostępną wersję elektroniczną. Z początkiem września 2011 r. ITS POLSKA zainaugurowało odsłonę nowej strony internetowej www.Przeglad-ITS.pl.
Na www.Przeglad-ITS.pl znajdziecie Państwo aktualności z rynku ITS w tym również transportu i drogownictwa, artykuły oraz ankiety związane z tą tematyką. Zespół redakcyjny publikuje wywiady z osobami związanymi z ITS. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem otwierającym cykl rozmów dostępnym na www.Przeglad-ITS.pl.
Ważnym działaniem www.Przeglad-ITS.pl jest popularyzacja zastosowań przyjaznych technologii inteligentnych systemów transportowych. Nie kwestionując potrzeby budowania w Polsce sieci autostrad i rozwoju infrastruktury miejskiego transportu, portal wspomaga przekonanie decydentów i opinię publiczną do inwestycji w rozwiązania, charakteryzujące się efektywnością ekonomiczną kilkakrotnie wyższą, niż inwestycje “ciężkiej” infrastruktury.
Naszym podstawowym celem jest promowanie aktualnych trendów i licznych rozwiązań technologicznych oraz podnoszenie kwalifikacji i wiedzy z zakresu tematyki ITS wśród sektora publicznego każdego szczebla. Dlatego zamieszczane na portalu www.Przeglad-ITS.pl artykuły są pisane w sposób zrozumiały dla czytelnika bez specjalistycznego wykształcenia. Jesteśmy czytani przede wszystkim w urzędach (patrz wykres), ale również w zarządach dróg, miejskich zakładach, w środowiskach akademickich (wykładowcy i studenci), w firmach zajmujących się ITS oraz w instytucjach badawczo-rozwojowych.
Uważamy, że współpraca firmy z tak wyjątkowym i sprecyzowanym merytorycznie portalem www.Przeglad-ITS.pl pozwala na efektywne zrealizowanie działań marketingowych i dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów z sektora publicznego. Przyczynia się również do ugruntowania wizerunku firmy, jako nowoczesnej i innowacyjnej oferującej szeroki zakres produktów i usług z branży transportowej a szczególnie ITS – Inteligentnych Systemów Transportowych.
Do decyzji pozostawiamy Państwa zainteresowanie zamówieniem bannera reklamowego, artykułu sponsorowanego / wywiadu czy wysyłką oferty firmy w newsletterze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty cenowej.

Strona internetowa www.przeglad-its.pl

wersja polska, 7,6 tys. wywołań i 3,5 tys. odwiedzających miesięcznie

Świadczenie Cena netto + 23% VAT

Zamieszczenie bannera firmy z aktywnym linkiem na stronie głównej i podstronach (1 miesiąc):

  • Nagłówek główny (960×100 px, rozmiar do: 500 KB, format GIF, JPG)
450 PLN
  • Środkowy główny (960×100 px, rozmiar do: 500 KB, format GIF, JPG)
400 PLN
  • Stopka główny (960×200 px, rozmiar do: 500 KB, format GIF, JPG)
200 PLN
  • Boczny (355×100 px, rozmiar do: 250 KB, format GIF, JPG)
250 PLN
Zamieszczenie artykułu sponsorowanego lub expose/wywiadu w dziale odpowiednim do tematyki (7 dni na stronie głównej) 500 PLN
Zamieszczenie informacji o konferencji/szkoleniu w dziale odpowiednim do tematyki

200 PLN

Newsletter „Przegląd ITS”

wersja polska, wysyłka raz w miesiącu, 5 tys. adresów mailowych

Świadczenie Cena netto + 23% VAT
Wysyłka akapitu promocyjnego firmy (1 wysyłka) 500 znaków ze spacjami, plik graficzny 400 PLN
Wysyłka indywidualna materiału informacyjnego firmy z bazy adresowej newslettera (1 wysyłka) 1500 znaków ze spacjami, plik graficzny 450 PLN
Zamieszczenie bannera firmy z aktywnym linkiem (1 wysyłka): 200 PLN
  • Środkowy (550×150 pikseli, do 500 KB, format GIF, JPG, Flash)
250 PLN
  • Boczny (130×130, do 250 KB, format GIF, JPG, Flash)
500 PLN

W skład zespołu redakcyjnego wchodzą: Jacek Doliński, redaktor naczelny portalu, Paulina Modelewska, redaktor (e-mail: pmodelewska@przeglad-its.pl, tel. +48 22 630 99 07)) oraz Iwona Litwin zajmująca się promocją i reklamą strony (e-mail: ilitwin@itspolska.pl, tel. +48 22 630 99 09).
Liczymy, że hasło promujące portal „Technologie w służbie transportu” systematycznie przyciągną rzesze czytelników i będziemy chętnie polecaną stroną.
Zapraszamy do współpracy reklamowej oraz wpisanie naszego adresu biuro@przeglad-its.pl do otrzymywania informacji prasowych od Państwa!