Cała treść

W Niemczech startuje usługa “Audi na żądanie”

Dzięki mobilnej usłudze Audi on demand (Audi dostępne na żądanie), pasażerowie przylatujący na monachijskie lotnisko będą mogli kontynuować podróż najnowszymi modelami rodem z Ingolstadt. Na wymagających podróżujących i na wszystkich miłośników marki Audi, oczekuje tam flota ekskluzywnie wyposażonych samochodów – od designerskich coupé, aż po sportowe pojazdy z oferty Audi Sport. Rezerwację wybranego modelu Audi przeprowadzić można za pośrednictwem mobilnej aplikacji i odebrać go w strefie myAudi Sphere na terenie terminalu. Bawarska stolica jest pierwszą niemiecką lokalizacją, w której dostępna jest usługa Audi on demand.
Usługa Audi on demand oferuje bardzo elastyczny i przyjazny użytkownikowi dostęp do mobilności segmentu premium. Osoba rezerwująca auto, w zależności od własnych upodobań i potrzeb, wybrać może konkretne, wymarzone auto. Minimalny czas wypożyczenia to jedna godzina, usługa rozliczana jest właśnie w cyklu godzinowym i nie ma w niej ograniczenia kilometrów.
Pierwszym na świecie miastem, w którym Audi zaproponowało nowoczesne mobilne usługi z segmentu premium, jest San Francisco. Tam usługa ta działa od wiosny 2015 r. Elastyczność i ekskluzywność serwisu spotkały się ze świetnym przyjęciem mieszkańców kalifornijskiej metropolii. 90 procent użytkowników Audi on demand w USA potwierdza, że usługa przekroczyła ich oczekiwania.
Uruchomiona w połowie 2016 roku strefa myAudi Sphere na lotnisku w Monachium, jest głównym punktem obsługi Audi on demand. Pasażerowie mogą tu również osobiście wypożyczyć samochód, zasięgnąć porady specjalistów Audi, czy wypróbować cyfrowych innowacji ze świata dystrybucji Audi.

 
(Źródło: Volkswagen Group Polska sp. z o.o.)