Cała treść

“Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo”

Jak gospodarować środki z UE na rzecz rozwoju transportu publicznego? Jak zrównoważyć mobilność miejską? Jak poprawić bezpieczeństwo korzystania z transportu zbiorowego? Jak zmniejszyć niekorzystne oddziaływanie transportu miejskiego na środowisko? To tylko niektóre z tematów, które będą poruszone podczas „Forum Transportu Publicznego – nowe technologie i bezpieczeństwo”, które odbędzie się 31 stycznia br. w Warszawie.
Celem ogólnym dla systemu komunikacji zbiorowej jest optymalna realizacja potrzeb przewozowych pasażerów poprzez wykorzystanie dostępnych technologii. Zaproszeni eksperci w zwięzłej formie przekażą pełen zakres praktycznych informacji dotyczący tej tematyki, szczególnie istotnej po rozpoczęciu kolejnego okresu budżetowego Unii Europejskiej.
Do bezpłatnej rejestracji zapraszeni są: przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego,  operatorów publicznego transportu zbiorowego, przedstawicieli instytucji rządowych i samorządowych, przedstawicieli ministerstw i urzędów centralnych.
Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego, Związek Powiatów Polskich, oraz Stowarzyszenie Zielone Mazowsze
Zarejestruj się już teraz ->> Ilość miejsc jest ograniczona.  Decyduje kolejność zgłoszeń.
Miejsce konferencji: Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A., ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa.

Kontakt z organizatorem:

Karolina Gromadzka
specjalista ds. promocji
mobile: + 48 535 304 214
e-mail: karolina.gromadzka@pirbinstytut.pl

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się tutaj.

(Źródło: Polski Instytut Rozwoju Biznesu Sp. z o.o.)