Cała treść

Już za miesiąc XI edycja PKITS!!

Pozostał już tylko miesiąc do dorocznego wydarzenia branży ITS w Polsce. Dla przypomnienia kongres odbywa się w dniach 22-23 maja 2018 roku w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Miło nam poinformować o dużym zainteresowaniu udziałem w PKITS 2018. Zapraszamy do uczestnictwa w kongresie a także do rozważenia innych możliwości promocji swoich usług podczas tego wydarzenia. Dla przypomnienia:

  • Członkowie ITS POLSKA …………………………………………………………………………………900 zł netto
  • Osoby niezrzeszone w ITS POLSKA ………………………………………………………….…  1 800 zł netto
  • Przedstawiciele uczelni i studenci …………………………………………………………………. 400 zł netto
  • Reprezentanci administracji publicznej (2 osoby) ….……………………………….…  bezpłatnie

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w dwudniowym kongresie, komplet materiałów kongresowych, lunch i przerwy kawowe oraz wieczorne przyjęcie.

Szczegóły

Sesja: Zarządzanie mobilnością, zarządzanie ruchem i systemy informacji dla użytkowników

Pierwszego dnia kongresu w pierwszej sesji prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami i rozwiązaniami na temat systemów informacji oraz zarządzania ruchem i mobilnością. Pani EwaWolniewicz-Warska z firmy Kapsch Telematic Services opowie o strefach czystego transportu w praktyce a o Inteligentnym zarządzaniu ruchem dla wszystkich uczestników ruchu – wyzwanie XXI wieku Pan Tamás Dombi, Zarząd Transportu Miejskiego w  Warszawie. Reprezentanci Uniwersytetu Warszawskiego przedstawią system informowania kierowców o miejscach obsługi podróżnych MOPsik, a o tym jakie są sposoby i systemy informowania o stanie nawierzchni dróg z wykorzystaniem metod cyfrowego przetwarzania obrazów opowiedzą pracownicy Politechniki  Gdańskiej. Pan Arkadiusz Drabicki i Rafał Kucharski z Politechniki Krakowskiej podzielą się wybranymi wnioskami z badań ankietowych na temat sposobów kształtowania przyszłych systemy dostarczania informacji w czasie rzeczywistym o poziomie zatłoczenia pasażerskiego w sieciach transportu zbiorowego. Wojciech Chmiel z  Akademii Górniczo-Hutnicza w Krakowie przedstawi prezentację na temat inteligentnego sterowania ruchem z wykorzystaniem autonomicznych znaków drogowych. O OnePlan – zintegrowanym systemie organizowania transportu multimodalnego opowiedzą Damian Hajduk i Paweł Gora z Uniwersytetu Warszawskiego.

Szczegółowy program całego kongresu dostępny na stronie kongresu.

Program

Korzyści dla firm podczas PKITS 2018!

Organizatorów niezwykle cieszy, że coraz więcej firm docenia rolę kongresu w  docieraniu ze swoimi osiągnięciami, nowymi rozwiązaniami czy też wprowadzanymi trendami do szerokiego grona potencjalnych odbiorców tych usług. Dlatego warto wykorzystać unikalną szansę zaprezentowania swoich produktów i rozwiązań. To także szansa do pogłębienia współpracy między nauką i praktyką.

Zachęcamy do rozważenia Państwa udziału:

  • z prezentacją firmy w programie – 7.000 PLN net

(udział 1 osoby mówiącej oraz 15-min wystąpienie)

  • jako sponsor srebrny – 10.000 pln net

(udział 2 osób, 15-min wystąpienie, szeroka promocja logo firmy)

  • jako sponsor złoty – 16.000 pln net

(udział 3 osób, 15-min wystąpienie, gospodarz przerwy kawowej, powierzchnia wystawowa, szeroka promocja logo firmy)

  • jako sponsor diamentowy – 22.000 pln net

(udział 4 osób, 15-min wystąpienie, gospodarz lunchu, powierzchnia wystawowa, szeroka promocja logo firmy)

  • dystrybucją materiału promocyjnego firmy wśród uczestników, powierzchnią wystawową, smyczami, torbami, notesami, długopisami itp.

Szczegóły