Cała treść

Audi uruchamia w Pekinie usługę mobilności premium Audi on demand+

Uruchamiając usługę Audi on demand+, koncern Audi wdrażaw życie koncepcję elastycznej mobilności premium. Jej pierwszym polem będą ulice Pekinu. Użytkownik może w niej wybrać dowolny samochód z całej gamy prestiżowych pojazdów: od sportowych aut wysokiej mocy, po limuzyny klasy wyższej. By takie auto zarezerwować, wystarczy użyć specjalnej aplikacji na smartfona. Za jej pomocą można również za usługę zapłacić – nawet, gdy jesteśmy cały czas w drodze. Na żądanie, samochód pod wskazany adres dostarcza konsjerż. Metropolia Pekinu jest pierwszą w Chinach lokalizacją, w której koncern uruchamia usługę Audi on demand+. W przyszłości planowane jest uruchomienie takiej oferty również w innych dużych oraz średnich miastach Chin i stworzenie w najbliższych kilku latach rozbudowanej sieci usług mobilności klasy premium.
Audi on demand+ to usługa „szyta na miarę”, odpowiadająca na zapotrzebowanie mieszkańców Pekinu. By cieszyć się niezwykłymi wrażeniami z jazdy Audi w zatłoczonej metropolii, użytkownicy mogą wybrać odpowiedni dla siebie samochód w indywidualnej konfiguracji i zarezerwować go używając aplikacji na smartfonie. Można wybrać dowolny czas wypożyczenia: od czterech godzin, do 30 dni. Korzystanie z pojazdu rozliczane jest godzinowo. Opłata zawiera kompleksową usługę, m.in. nielimitowaną długość przejazdów i pełne ubezpieczenie. Oferta Audi on demand+ to w większości nowe samochody z pełnym wyposażeniem – zarówno pojazdy ze stajni Audi Sport, jak i przedłużone wersje limuzyn spod znaku czterech pierścieni.
Aplikacja na smartfona znacznie ułatwia też płatności. By przeprowadzić proces szybko i sprawnie, klienci mogą wybrać jedną z metod elektronicznej płatności oferowanych przez WeChat, AliPay i UnionPay.

 
(Źródło: Volkswagen Group Polska sp. z o.o.)